влевовправо

Жіночій гаманець портмоне з штучної пористої шкіри великий чорний IVORX SZ661A_Black
- В наявності
- Код: SZ661A_Black
550 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночій шкіряний гаманець, доброї якості, турецького бренду IVORX.
Вироблено в Китаї.
Штучна шкіра, пориста, практична.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура, суворий вихідний контроль якості.
Колір: чорний
Розташування: горизонтальне
Матеріал: штучна шкіра
Розміри:
- Висота: 95 мм
- Ширина: 200 мм
- Глибина: 30 мм
Кріплення: магнити
Відділи:
- Основний для купюр - 5
- Монетниця - 2 всередені під змійкою-застібкою
- Металевий затискач для купюр - немає
- Відділи для карток та візиток - 8
- Кишеня на змійці-блискавці велика - 2
- Кишеня прихована на змійці-блискавці маленька - немає
- Кишеня прихована без змійки-блискавки - 2
- Кишеня прихована без змійки-блискавки зовні- немає
- Відділи для Sim карток - немає
- Віконце з ПВХ - немає
- Особливість: додаткові великі кишені 3 шт.
- Купюри розташовані рівно (три великих відділення).
- Вітділи для смартфона: два під змійкою-блискавкою.
- Велика монетниця.
Фото оригінальні.
Партмоне фабричного виробництва, гарантія якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ivorx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніти |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, відділ для монет, Відділ для ID паспорта, Відділення для дрібниць, Відділ для смартфона, 3 основні |
| Ручки | Немає |
| Висота | 95 мм |
| Форма | Прямокутник |
| Стиль | Класичний |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Розмір | Великий |
| Металевий пружинний затиск купюр | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | на магнітах |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
| Матеріал перегородки купюрника | полиэстер |
| Особливості | Великий розмір XXL |
- Ціна: 550 ₴






