влевовправо

Жіночій гаманець портмоне клатч з штучної лакової шкіри великий червоний IVORX CQ901_Red
- В наявності
- Код: CQ901_Red
500 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночій шкіряний гаманець, доброї якості, турецького бренду IVORX.
Вироблено в Китаї.
Штучна шкіра, лакова, практична.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура, суворий вихідний контроль якості.
Колір: червоний
Розташування: горизонтальне
Матеріал: штучна лакова шкіра
Розміри:
- Висота: 95 мм
- Ширина: 200 мм
- Глибина: 25 мм
Кріплення: змійка-блискавка
Відділи:
- Основний для купюр - 3
- Монетниця - 1 всередені під змійкою-застібкою
- Металевий затискач для купюр - немає
- Відділи для карток та візиток - 8
- Кишеня на змійці-блискавці велика - немає
- Кишеня прихована на змійці-блискавці маленька - 1
- Кишеня прихована без змійки-блискавки - 2
- Кишеня прихована без змійки-блискавки зовні- немає
- Відділи для Sim карток - немає
- Віконце з ПВХ - немає
- Особливість: додаткові великі кишені 3 шт.
- Купюри розташовані рівно (три великих відділення).
- Велика монетниця.
Фото оригінальні.
Партмоне фабричного виробництва, гарантія якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ivorx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, відділ для монет, Відділ для ID паспорта, Відділення для дрібниць, Відділ для смартфона, 3 основні |
| Ручки | Немає |
| Висота | 95 мм |
| Форма | Прямокутник |
| Стиль | Класичний |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Розмір | Великий |
| Металевий пружинний затиск купюр | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | молния |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
| Матеріал перегородки купюрника | полиэстер |
| Особливості | Великий розмір XXL |
- Ціна: 500 ₴






