влевовправо

Жіночій гаманець портмоне з натуральної гладкої лакової шкіри сірий пітон DONIA YH-131-036_Grey
- В наявності
- Код: YH-131-036_Grey
1 200 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночій шкіряний гаманець-портмоне, відмінної якості, китайського бренду DONIA.
Вироблено в Китаї.
Шкіра теля, вичинка Vermont з лаковим покриттям, ніжна, гладка, практична. Лазерна обробка та фарбування під шкіру кобри.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура, суворий вихідний контроль якості.
Колір: сірий пітон.
Розташування: горизонтальне
Матеріал: натуральна шкіра теля, виченка Vermont, гладка, ніжна, практична, під змію.
Розміри:
- Висота: 95 мм
- Ширина: 185 мм
- Глибина: 35 мм
Кріплення: магнит.
Відділи:
- Основний для купюр - 3
- Монетниця - 1 всередені під металевою застібкою
- Металевий затискач для купюр - немає
- Відділи для карток та візиток - 8
- Кишеня на змійці-блискавці велика - 1
- Кишеня прихована на змійці-блискавці маленька - немає
- Кишеня прихована без змійки-блискавки - 1
- Кишеня прихована без змійки-блискавки зовні- 1
- Відділи для Sim карток - немає
- Віконце з ПВХ - немає
- Особливість: додаткові відділення для карт ID, купюри розташовані рівно, дуже вмісткий.
- Великий, практичний, прямокутної форми, під рептилію.
- Велика монетниця.
Фото оригінальні.
Портмоне фабричного виробництва, гарантія якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoniAnna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра змії |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сірий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення, Ультрафіолетова друк |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніти |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | відділ для монет, Додаткові відділення для карток, Відділ для ID паспорта, Відділення для дрібниць, 4 основні, Перегородка на змійці, Потайна кишеня на блискавці |
| Ручки | Немає |
| Висота | 95 мм |
| Форма | Прямокутник |
| Стиль | Класичний |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Розмір | Великий |
| Металевий пружинний затиск купюр | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | на магнітах |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
| Матеріал перегородки купюрника | полиэстер |
| Особливості | Рептилія |
- Ціна: 1 200 ₴






