ПодарунокОкуляри сонцезахисні поляризовані чорні матові жовта лінза Cavaldi ECP68060_C5
- В наявності
- Код: ECP68060_C5
450 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри Enrique Cavaldi Polarized.
Класична модель в пластиковій оправі, легка посадка, добре тримаються, завжди в тренді.
Лінзи поляризовані, захищають від відблисків металу, скла, води, від шкідливих сонячних променів (UV 400). Категорія фільтру: CAT.3 сонцезахисних окулярів, пропускна спроможність: 8 -18%, м'якого жовтого кольору.
Лінзи з просвітляючім ефектом, можна використовувати ввечірі, в туман та навіть вночі-антифари.
Добре підходить чоловікові, на середнє обличча.
Якісна ABC-пластикова оправа.
Лінзи полікарбонатні, не б'ються та не тріскаються при падінні.
Система кріплення: сталевий гарпун
- Розміри (мм):
| Ширина лінз | 58 |
| Висота лінзи | 45 |
| Загальна ширина оправи | 144 |
| Довжина завушника | 139 |
| Міст | 15 |
- Вага: 50 гр.
- Оправа: чорна, матова, пластик
- Завушники: чорні, матові, пластик.
- Лінзи: жовті, антіфари, полікарбонатні, поляризовані.
В подарунок: мікрофіброва ганчірочка, футляр-пильник зі тканини.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cavaldi |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Жовтий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Просвітлююче |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Довжина завушника | 139 мм |
| Міст | 15 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Закриті окуляри |
| Країна-виробник товару | Китай |
| поляризазия | Да |
| модель | класичні прямокутні |
| Оправа | ABC пластик |
| Заушники | ABC пластик |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Колір лінзи | Жовтий |
| Матеріал лінз | Поликарбонат |
| Особливості | антифари |
- Ціна: 450 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні поляризовані чорні матові жовта лінза Cavaldi ECP68060_C5»






