ПодарунокОкуляри сонцезахисні поляризовані у роговій оправі коричневі матові P6738_C2
- В наявності
- Код: P6738_C2
450 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри, Polarized.
Унісекс.
Поляризовані лінзи, м'якого коричневого кольору, приберуть відблискі від води, скла і глянсових поверхонь, захистять від шкідливих сонячних променів (UV 400). Категорія фільтру: CAT.3, пропускна спроможність: 8-18%.
Модель: класична, давно знайома форма, виконана з оригінала, маленької квадратної форми, в металевій оправі з пластиком, стриманий, завжди трендовий дизайн.
Легка при посадці, підійде на середнє обличча.
Кріплення: сталевий гарпун.
Просто необхідні на відпочінку біля водойм, за кермом та на риболовлі.
Лінзи полікарбонатні, не б'ються та не тріскаються при падінні.
- Розміри:
| Ширина лінз | 55 |
| Висота лінзи | 42 |
| Загальна ширина оправи | 144 |
| Довжина завушника | 147 |
| Міст | 16 |
- Вага до 50 гр.
- Оправа: коричнева, матова, метал: бронза.
- Завушники: коричневі, матові, пластик.
- Лінзи: коричневі, полікарбонатні, поляризовані.
В подарунок: ганчірочка і м'який чохол-пильник.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Довжина завушника | 147 мм |
| Міст | 16 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | очки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| поляризазия | є |
| модель | Унісекс класика |
| Оправа | Пластик, метал |
| Заушники | ABC пластик |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
- Ціна: 450 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні поляризовані у роговій оправі коричневі матові P6738_C2»






