влевовправо
ПодарунокОкуляри сонцезахисні полярізовані крапля-авіатор в металевій оправі чорні матові Matrix 08015_С9-91
- В наявності
- Код: 08015_С9-91
750 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри, оригінальний Matrix.
Поляризовані лінзи, м'якого сірого кольору, приберають відблискі від води, скла і глянсових поверхонь, захистять від шкідливих сонячних променів (UV 400). Категорія фільтру: CAT.3, пропускна спроможність: 8-18%.
Модель: крапля-авіатор, стриманий, завжди трендовий дизайн, облягаюча форма.
Легка при посадці, підійде на середнє обличча.
Кріплення: болти
Просто необхідні на відпочінку біля водойм, за кермом та на риболовлі.
Лінзи полікарбонатні, не б'ються та не тріскаються при падінні.
- Розміри:
| Ширина лінз | 69 |
| Висота лінзи | 47 |
| Загальна ширина оправи | 143 |
| Довжина завушника | 122 |
| Міст | 15 |
- Вага 50 гр.
- Оправа: пластик, матова, чорна.
- Завушники: чорні матові, метал.
- Лінзи: сірі, полікарбонатні, поляризовані.
В комплекті: ганчірочка і м'який чохол-пильник.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matrix |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 69 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Довжина завушника | 122 мм |
| Міст | 15 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | очки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| поляризазия | є |
| модель | Крапля-авіатор |
| Оправа | Метал |
| Заушники | Металеві |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
- Ціна: 750 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 30 ₴, 100 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні полярізовані крапля-авіатор в металевій оправі чорні матові Matrix 08015_С9-91»








