влевовправо

Чоловіча сумка-бананка через плече на пояс з натуральної пористої шкіри чорна Zinimsk 7718_Black_Flotar
- В наявності
- Код: 7718_Black_Flotar
1 300 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-бананка з плечевим (поясним) ремінем, доброї якості, виробництва та дизайну китайського бренду Zinimsk.
Вироблено в Китаї.
Шкіра теля, пориста, ніжна, практична: Flotar, італійського виробництва, ідеальної
якості.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура, суворий вихідний контроль
якості.
Колір: чорний
Розміри:
_1 (S- Small size)
- Висота: 14 см
- Ширина: 23,5 см
- Глибина: 4,5 см
Регульований (розстибається), незнімний, чорний ремінь з якісного, зносостійкого полієстеру, довжиною: від 73 до 143 см.
Відділи:
- Основний на змійці-блискавці - 1
- Клапан основний на магнитах - немає
- Відділ внутрішній - 3
- Кишеня без змійки-блискавки передній, під клапаном - немає
- Кишеня задня на змійці-блискавці - 1
- Кишеня передня на змійці-блискавці - 2
- Кишеня внутрішня "телефон" - 1
- Кишеня внутрішня "таємна" на змійці-блискавці - 1
Фото оригінальні.
Вироб сертифіковано, гарантія 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zinik |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Щільність тканини, г/м2 | 1000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | молния |
| Клапан | немає |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
- Ціна: 1 300 ₴








