влевовправо
ПодарунокОкуляри сонцезахисні жіночі поляризовані в пластиковій оправі чорні BI P5110_C3
- В наявності
- Код: P5110_C3
600 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні жіночі поляризовані окуляри.
Модель: прямокутна, невелика, сучасна, класичний дизайн, з поляризованою лінзою.
Легка та зручна посадка на середнє та велике обличча.
Колір: чорний матовий.
Нейлонові, високотехнологічні поляризовані лінзи, захистять від шкідливих сонячних променів 400UV та відблисків, м'якого темно-сірого кольору.
Система кріплення: сталевий гарпун
Дуже комфортно біля води та за кермом.
Пластикова оправа та пластикові дужки-завушники.
- Розміри:
| Ширина лінз | 56 |
| Висота лінзи | 40 |
| Загальна ширина оправи | 149 |
| Довжина завушника | 147 |
| Міст | 18 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: чорна матова.
- Дужки-завушники: пластикові , чорні матові.
- Лінзи: темно-сірі Polarized.
У подарунок: ганчірочка та чохол.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Нейлон |
| Колір лінз | Темно-сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 149 мм |
| Довжина завушника | 147 мм |
| Міст | 18 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Особливості | поляризовані |
| Оправа | поліпропілен |
- Ціна: 600 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴, 20 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні жіночі поляризовані в пластиковій оправі чорні BI P5110_C3»







