влевовправо
ПодарунокОкуляри сонцезахисні жіночі поляризовані безобіткові чорні BI H2316_C1
- В наявності
- Код: H2316_C1
600 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри люкс якості.
Модель: безоправна, цікава, широка квадратна, насичений чорний колір, трендовий сучасний дизайн, з поляризованою лінзою.
Легка та зручна посадка на середнє обличча.
Колір: чорний матовий.
Нейлонові, високотехнологічні поляризовані лінзи, захистять від шкідливих сонячних променів 400UV та відблисків, м'якого сірого кольору.
Система кріплення: сталевий гарпун
Дуже комфортно біля води та за кермом.
Металевий перехід та пластикові дужки-завушники.
- Розміри:
| Ширина лінз | 65 |
| Висота лінзи | 43 |
| Загальна ширина оправи | 143 |
| Довжина завушника | 143 |
| Міст | 15 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: чорна матова.
- Дужки-завушники: пластикові , чорні матові.
- Лінзи: сірі Polarized.
У подарунок: ганчірочка та чохол.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Нейлон |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 65 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Міст | 15 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Особливості | поляризовані |
| Оправа | Безобідкові |
- Ціна: 600 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 20 ₴, 100 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні жіночі поляризовані безобіткові чорні BI H2316_C1»







