влевовправо

Футляр м'який для сонцезахисних окулярів чорний з ганчірочкою T10_Blue
- Готово до відправки
- Код: T10_Blue
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футляр до сонцезахисних окулярів.
Дуже зручний аксесуар, просто необхідний для збереження Ваших окулярів.
Розміри 175*85 мм.
Колір: синій
Легкий, міцний, закривається мотузочкою.
Такий футляр можна завжди взяти з собою і не переживати подряпати або пошкодити улюблені окуляри.
В комплекті оригінальна ганчірочка
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aolise |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Форма | Сумочка |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Синій |
| Спосіб закривання | Без застібки |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 1 мм |
| Вага | 5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 30 ₴



