влевовправо
ПодарунокОкуляри сонцезахисні жіночі захист 400 UV безобідкові BI 58195_C4
- В наявності
- Код: 58195_C4
600 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри люкс якості.
Легка та комфортна посадка на середнє обличчя.
Модель: імідж , безоправна, преміум дизайн, стильні, витончені з захистом від усіх шкідливих променів 400UV.
Колір оправи: бузковий матовий с золотом
Нейлонові лінзи, захистять від шкідливих сонячних променів 400UV та відблисків, м'якого блакитного з фіолетовим кольору та градієнтом.
Система кріплення: сталевий гарпун
Дуже комфортно біля води та за кермом.
Якісна металева оправа та пластикові дужки-завушники.
- Розміри:
| Ширина лінз | 61 |
| Висота лінзи | 43 |
| Загальна ширина оправи | 143 |
| Довжина завушника | 140 |
| Міст | 17 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: безобідкові, з'єднювач золотистий
- Дужки-завушники: пластик, бузкові, матові.
- Лінзи: блакитні з фіолетовим та градієнтом 400 UV
У подарунок: ганчірочка та чохол.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Шестикутна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Нейлон |
| Колір лінз | Блакитний |
| Колір | Фіолетовий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 61 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 17 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Особливості | Нові моделі 2026 |
| Оправа | Безобідкові |
- Ціна: 600 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴, 20 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні жіночі захист 400 UV безобідкові BI 58195_C4»







