влевовправо
ПодарунокОкуляри сонцезахисні поляризовані жіночі в роговій оправі Polar Eagle Polarized PE09336_C3
- В наявності
- Код: PE09336_C3
450 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні поляризовані окуляри Polar Eagle Polarized. Легка та комфортна посадка на середнє обличчя.
Модель: імідж круглі, в пластиковій оправі з боковими шорами, преміум дизайн, стильні, витончені з захистом від усіх шкідливих променів та відблисків 400UV.
Колір оправи: хром глянцевий.
Полімерні поляризовані лінзи, захистять від шкідливих сонячних променів 400UV та відблисків, м'якого сірого кольору.
Система кріплення: болти
Дуже комфортно біля води та за кермом.
Якісна пластикова оправа та металеві дужки-завушники.
- Розміри:
| Ширина лінз | 55 |
| Висота лінзи | 50 |
| Загальна ширина оправи | 135 |
| Довжина завушника | 130 |
| Міст | 18 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: пластик, хром глянцева
- Дужки-завушники: металеві, хром, глянцеві
- Лінзи: сірі Polarized
У подарунок: ганчірочка та чохол-пильник.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Кругла |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Сірий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Міст | 18 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Особливості | Нові моделі 2026 |
| Оправа | ABC пластик |
| модель | Круглі |
- Ціна: 450 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 30 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні поляризовані жіночі в роговій оправі Polar Eagle Polarized PE09336_C3»







