влевовправо
ПодарунокОкуляри сонцезахисні поляризовані класичні чорні глянцеві анти фари PE8387_C01
- В наявності
- Код: PE8387_C01
400 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри Polar Eagle Polarized Auto.
Класична модель у роговій пластиковій оправі з широкими та поляризованими лінзою.
Легенька при посадці, міцно тримаються та не роблять дискомфорту.
Підходить на середнє та велике обличча
Захист від автомобільних фар, яскравого сонця, від видблисків (поляризація) та усіх шкідливих променів 400 UV.
Колір оправи: чорні, глянцеві.
Лінзи: м'якого жовто-зеленого кольору з поляризацією.
Система кріплення дужок-завушників: сталвий гарпун
Якісна пластикова оправа та пластикові дужки-заушники.
- Розміри: мм:
| Ширина лінзи | 60 |
| Висота лінзи | 46 |
| Загальна ширина оправи | 150 |
| Довжина завушника | 145 |
| Мост | 18 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: пластик, чорні, глянцеві.
- Дужки-завушники: пластик, чорні, глянцеві.
- Лінза: жовто-зелена Polarized, анти фари.
У подарунок: фіброва ганчірка та м'який чохол-пильник.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polar Eagle |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Зелений |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 46 мм |
| Загальна ширина | 150 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 18 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Особливості | антифари |
| Оправа | ABC пластик |
- Ціна: 400 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 30 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні поляризовані класичні чорні глянцеві анти фари PE8387_C01»






