ПодарунокОкуляри сонцезахисні поляризовані спортивні чорні матові анти фари PE8303_C2
- В наявності
- Код: PE8303_C2
400 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри Polar Eagle Polarized Auto.
Модель у роговій пластиковій оправі у спортивному стилі з поляризованою коричневою лінзою з сріблястим металевим напиленням.
Легенька при посадці, міцно тримаються та не роблять дискомфорту, облягає, добре захищає від вітру та комах.
Підходить на середнє та меньше за середнє обличча
Захист від автомобільних фар, яскравого сонця, від видблисків (поляризація) та усіх шкідливих променів 400 UV.
Колір оправи: чорні, матові.
Лінзи: м'якого коричневого кольору з поляризацією та металевим напиленням.
Система кріплення дужок-завушників: саморізи
Якісна пластикова оправа та пластикові дужки-заушники.
- Розміри: мм:
| Ширина лінзи | 60 |
| Висота лінзи | 35 |
| Загальна ширина оправи | 141 |
| Довжина завушника | 130 |
| Мост | 15 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: пластик, чорна, матова.
- Дужки-завушники: пластик, чорні, матові.
- Лінза: коричнева з металевим напиленням Polarized, анти фари.
У подарунок: фіброва ганчірка та м'який чохол-пильник.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polar Eagle |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Металізоване |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 35 мм |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Міст | 15 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Особливості | антифари |
| Оправа | ABC пластик |
- Ціна: 400 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні поляризовані спортивні чорні матові анти фари PE8303_C2»






