ПодарунокОкуляри сонцезахисні полярізовані у роговій оправі чорні матові хамелеон PE8466_C2_Photohrom
- В наявності
- Код: PE8466_C2_Photohrom
450 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри.
Класична модель, у роговій оправі, поляризовані лінзи, м'якого коричневого кольору, темніють в темно-коричневий
Добре підходить на середнє лице.
Фотохромні лінзи (хамелеон), при наповнені кристалічною решітки фотонами світла, темніють, і навпаки.
Захистять від шкідливих сонячних променів (UV 400).
Полярізовані лінзи приберають відблискі від води, скла і глянсових поверхонь.
Просто необхідні на відпочінку біля водойм, за кермом та на риболовлі.
Якісна рогова оправа АБС пластик
Лінзи полікарбонатні, не б'ються та не тріскаються при падінні.
Кріплення: сталевий гарпун
- Розміри:
| Ширина лінз | 52 |
| Висота лінзи | 43 |
| Загальна ширина оправи | 143 |
| Довжина завушника | 140 |
| Міст | 18 |
- Вага 50 гр.
- Оправа: коричнева, матова.
- Завушники: коричневы з бронзовим, матові, пластик.
- Лінзи: коричневы, полікарбонат, поляризовані, фотохромні, темніють в темно-коричневий.
В подарунок: ганчірочка і м'який чохол.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polar Eagle |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Роговий |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 18 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | очки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| поляризазия | є |
| модель | класичні прямокутні |
| Оправа | ABC пластик |
| Заушники | ABC пластик |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
- Ціна: 450 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні полярізовані у роговій оправі чорні матові хамелеон PE8466_C2_Photohrom»







