ПодарунокОкуляри сонцезахисні поляризовані спортивні білі матові Polar Eagle PE8270_C06
- В наявності
- Код: PE8270_C06
400 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри Polar Eagle Polarized.
Спортивна модель, легенька та комфортна при посадці, повністю закриває очі.
Підходе на середнє та невелике облича.
Добре захичають очі від пилу, вітру, комах, сонця.
Лінзи поляризовані, захищають від відблисків металу, скла, води, від шкідливих сонячних променів (UV 400).
Універсальні, добре підходить як чоловікові, так і жінці.
Категорія фільтру: CAT.3 сонцезахисних окулярів, пропускна спроможність: 8 -18%.
Якісна пластикова оправа.
Лінзи полікарбонатні, не б'ються та не тріскаються при падінні.
Система кріплення: саморізи
- Розміри (мм):
| Ширина лінз | 65 |
| Висота лінзи | 40 |
| Загальна ширина оправи | 142 |
| Довжина завушника | 128 |
| Міст-носотримч | 18 |
- Вага: 50 гр.
- Оправа: біла, матова, пластик
- Завушники: білі, матові, пластик.
- Лінзи: блакитні, полікарбонатні, поляризовані.
В подарунок: мікрофіброва ганчірочка, футляр-пильник зі тканини.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polar Eagle |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Блакитний |
| Колір | Білий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 65 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Довжина завушника | 128 мм |
| Міст | 18 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Закриті окуляри |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | спорт |
| поляризазия | Да |
| модель | Спорт-маска |
| Оправа | ABC пластик |
| Заушники | ABC пластик |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Матеріал лінз | Поликарбонат |
- Ціна: 400 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні поляризовані спортивні білі матові Polar Eagle PE8270_C06»






