ПодарунокОкуляри сонцезахисні поляризовані спортивні чорні матові Polar Eagle PE8263_C04
- В наявності
- Код: PE8263_C04
400 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри Polar Eagle Polarized.
Спортивна модель, легенька та комфортна при посадці, повністю закриває очі.
Підходе на середнє та невелике облича.
Добре захичають очі від пилу, вітру, комах, сонця.
Лінзи поляризовані, захищають від відблисків металу, скла, води, від шкідливих сонячних променів (UV 400).
Універсальні, добре підходить як чоловікові, так і жінці.
Категорія фільтру: CAT.3 сонцезахисних окулярів, пропускна спроможність: 8 -18%.
Якісна пластикова оправа.
Лінзи полікарбонатні, не б'ються та не тріскаються при падінні.
Система кріплення: саморізи
- Розміри (мм):
| Ширина лінз | 65 |
| Висота лінзи | 40 |
| Загальна ширина оправи | 142 |
| Довжина завушника | 125 |
| Міст-носотримч | 18 |
- Вага: 50 гр.
- Оправа: чорна, матова, пластик
- Завушники: чорні, матові, пластик.
- Лінзи: сірі, полікарбонатні, поляризовані.
В подарунок: мікрофіброва ганчірочка, футляр-пильник зі тканини.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polar Eagle |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 65 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Довжина завушника | 125 мм |
| Міст | 18 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Закриті окуляри |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | спорт |
| поляризазия | Да |
| модель | Спорт-маска |
| Оправа | ABC пластик |
| Заушники | ABC пластик |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Матеріал лінз | Поликарбонат |
- Ціна: 400 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні поляризовані спортивні чорні матові Polar Eagle PE8263_C04»






