ПодарунокОкуляри сонцезахисні поляризовані спортивні коричневі матові Polar Eagle PE8255_C2
- В наявності
- Код: PE8255_C2
400 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри Polar Eagle Polarized.
Спортивна модель, легенька та комфортна при посадці, повністю закриває очі.
Підходе на середнє та велике облича, як чоловіку так і жінці.
Добре захичають очі від пилу, вітру, комах, сонця.
Лінзи поляризовані, захищають від відблисків металу, скла, води, від шкідливих сонячних променів (UV 400).
Універсальні, добре підходить як чоловікові, так і жінці.
Категорія фільтру: CAT.3 сонцезахисних окулярів, пропускна спроможність: 8 -18%.
Якісна пластикова оправа.
Лінзи полікарбонатні, не б'ються та не тріскаються при падінні.
Система кріплення: саморізи
- Розміри (мм):
| Ширина лінз | 65 |
| Висота лінзи | 42 |
| Загальна ширина оправи | 144 |
| Довжина завушника | 130 |
| Міст-носотримч | 17 |
- Вага: 50 гр.
- Оправа: коричнева, матова, пластик
- Завушники: коричневі, матові, пластик.
- Лінзи: коричневі, полікарбонатні, поляризовані.
В подарунок: мікрофіброва ганчірочка, футляр-пильник зі тканини.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polar Eagle |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 65 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Міст | 17 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Закриті окуляри |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | спорт |
| поляризазия | Да |
| модель | Спорт-маска |
| Оправа | ABC пластик |
| Заушники | ABC пластик |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Колір лінзи | коричневий |
| Матеріал лінз | Поликарбонат |
- Ціна: 400 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні поляризовані спортивні коричневі матові Polar Eagle PE8255_C2»






