влевовправо
ПодарунокФутляр середньої щільності для окулярів єкошкіра бузковий Rianova F14_Lilac
- Готово до відправки
- Код: F14_Lilac
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футляр для сонцезахисних окулярів Rianova.
Дуже зручний аксесуар, дуже необхідний для збереження Ваших окулярів.
Розмір: 170*70*15 мм
Застебається ріменьцем
Вміщюється практично люба модель класичних окулярів
Легкий, вага: 30 гр.
Матеріал: єкошкіра
Колір: бузковий
Легкий, доволі міцний, фіксується ріменьцем, зверху матове покриття, всередині: велюр.
виготовлений без використання клею.
Такий футляр можна завжди взяти з собою і не переживати подряпати або пошкодити улюблені окуляри.
В комплекті є фірмова ганчірочка для догляду за окулярами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rianova |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Горизонтальний |
| Ступінь жорсткості | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Фіолетовий |
| Спосіб закривання | Без застібки |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 30 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Футляр для окулярів |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 100 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 20 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Футляр середньої щільності для окулярів єкошкіра бузковий Rianova F14_Lilac»







