
Термос из нержавіючої сталі для напоїв та їжі 0,75 л VS-1521-075_Vessner
- В наявності
- Код: VS-1521-075_Vessner
600 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Якісний та дуже зручний, середній (21 см*10 см), 750 мл, термос з цільної двошарової нержавіючої сталі. Кришка-чашка теж з нержавіючої сталі, бренду Vessner.
Для холодних та горячих напоїв та їжї, ароматного чаю, кави або настою трав за різноманітними рецептами, кашіі, супи та багато інших.
Дуже простий та практичний термос виконаний в ергономічному стилю.
Підходить для екстримальних умов використання: туризм, спорт, будівництво, риболовля тощо.
Конструкція зберігає температуру напоїв тривалий час: холодні напої 20 годин, горячі: з 95 С до 83С через 5 годин, до 74С через 10 годин. Перед використанням, треба залити укропом на 3 хв, підігріти колбу, злити воду та заливати бажаний напій.
- Об'єм: 750 мл..
- Колба: з нержавіючої сталі
- Ручка : немає
- Корпус: з нержавіючої сталі
- Чаша високоякісна харчова нержавіюча сталь 18/10- 1 шт
- Чаша додаткова: немає
- Колір корпусу: хром сатин
- Підходить для посудомийних машин.
- Щільна посадка кришки.
- Кришка з бакеліту з клапаном.
- Комплектація: термос, кришка з клапаном, чаша 1 шт, короб пакувальний.
Фото оригінальне
| Об'єм | 750 мл |
| Довжина | 210 мм |
| Діаметр верх | 100 мм |
| Діаметр низ | 100 мм |
| Діаметр отвору | 80 мм |
| Маса без води | 540 гр |
Товар заводського виробництва, сертификовано.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 750 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 10 годин |
| Час збереження холоду | 20 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Vincent |
| Ширина з урахуванням ручки | 100 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка клапан |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип | Термос |
| Діаметр | 100 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип посуду | Термос |
| Ситечко | Немає |
| Прес-фільтр | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 540 г |
| Ширина горловини | 80 мм |
| Верхній діаметр | 100 мм |
| Нижній діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 600 ₴






