влевовправо

Чайник з харчової нержавіючої сталі хромований матовий 3,3 л Peterhof PH15636_3.3L_Pink
- В наявності
- Код: PH15636_3.3L_Pink
700 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний чайник з цільного металу з багатошаровим капсульним дном та бакелітовою ручкою.
- Високоякісна харчова нержавіюча сталь.
- Обёэм: 3,3 л
- Термічне дно-швидке кип'ятіння та довге зберегання температури води.
- Бакелітова ручка: термостійка та довговічна, фіксована
- Корпус: хромована нержавіюча сталь, пластик.
- Колір ручки: рожевий
- Колір: хромований матовий
- Підходить для посудомийних машин.
- Підходить для усіх видів варочних поверхонь, склокераміка та індукція також.
- Має свисток.
- Відкриття носику за допомогою кнопки на ручці.
- Подарункова упаковка.
Фото оригінальне
| Об'єм | 3,3 л |
| Довжина | 22 см |
| Діаметр | 22 см |
| Індукція | Так |
| Ширина | 24 см |
| Маса без води | 600 гр |
Товар заводського виробництва, сертификовано.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал чайника | Нержавіюча сталь |
| Загальний об`єм чайника | 3.3 (л) |
| Колір | Сріблястий |
| Тип ручки | Фіксована |
| Матеріал ручки | бакеліт/пластик |
| Свисток | Є |
| Тип дна | Багатошарове |
| Товщина корпусу | 0.6 мм |
| Товщина дна | 4 мм |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | ТОВАРPETERHOFF |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір ручки | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм | 3.3 л |
| Колір корпусу | Хром |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Функція автовимкнення | Немає |
| Індикатор рівня води | Немає |
| Індикатор роботи | Немає |
| Тип | Чайник |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Поворот на 360 градусів | Да |
| Звуковий сигнал | Да |
| Відсік для шнура | Немає |
| Фільтр | металевий |
| Таймер | Немає |
| Дисплей | Немає |
| Підсвітка чайника | Немає |
| Блокування кришки | Да |
| Тривале кип'ятіння | Немає |
| Терморегулятор | Немає |
| Заварювальний чайник | Немає |
| Малюнок на корпусі | Ні. |
| Наявність фільтра | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 0,6 |
- Ціна: 700 ₴



