влевовправо
ПодарунокОкуляри сонцезахисні поляризовані жіночі хромовані глянцеві Rianova RN6025_C1
- В наявності
- Код: RN6025_C1
1 000 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри люкс якості, бренду Rianova Polarized.
Модель: безоправні, овальні з поляризованою лінзою.
Колір носотримача: хромовані глянцеві.
Полікарбонатні, поляризовані лінзи, захистять від шкідливих сонячних променів 400UV та відблисків сонячних промнів, м'якого сірого кольору з градієнтом
Система кріплення: сталеві шарнири.
Дуде комфортно біля води та за кермом.
Якісна металева оправа та пластикові дужки-завушники.
- Розміри:
| Ширина лінз | 57 |
| Висота лінзи | 45 |
| Загальна ширина оправи | 143 |
| Довжина завушника | 145 |
| Міст | 16 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: без оправи, носотримач хром глянцевий.
- Дужки-завушники: металевий, хром глянець.
- Лінзи: сірі Polarized з градієнтом.
У подарунок: ганчірочка, м'який чохол та оригінальний футляр Rianova.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rianova |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Сріблястий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 16 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Особливості | поляризовані |
| Оправа | Метал |
- Ціна: 1 000 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 30 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні поляризовані жіночі хромовані глянцеві Rianova RN6025_C1»






