влевовправо

Жіночій гаманець портмоне з натуральної структурованої шкіри бежеве Ivorx M445_Beige
- В наявності
- Код: M445_Beige
850 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночій шкіряний гаманець, відмінної якості, турецького бренду Ivorx.
Вироблено в Китаї.
Шкіра теля, вичинка Flotar, ніжна, пориста, практична.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура, суворий вихідний контроль якості.
Колір: беж
Розташування: горизонтальне
Матеріал: натуральна шкіра теля, виченка Flotar, пориста, ніжна, практична.
Розміри:
- Висота: 100 мм
- Ширина: 100 мм
- Глибина: 30 мм
Кріплення: металева кнопка
Відділи:
- Основний для купюр - 2
- Монетниця - 1 зовні, під металевою кнопкою (евро).
- Металевий затискач для купюр - немає
- Відділи для карток та візиток - 6
- Кишеня прихована на змійці-блискавці велика - немає
- Кишеня прихована на змійці-блискавці маленька - немає
- Кишеня прихована без змійки-блискавки - 2
- Кишеня прихована без змійки-блискавки зовні- немає
- Відділи для Sim карток - немає
- Віконце з ПВХ - немає
- Особливість: додаткові відділення для карт 6 шт., відділення для ID карт.
- Велика монетниця, компактний розмір.
Фото оригінальні.
Партмоне фабричного виробництва, гарантія якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ivorx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Бежевий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | відділ для монет, Зовнішня кишеня на застібці, Додаткові відділення для карток, Відділ для ID паспорта, Відділення для дрібниць, 2 основні |
| Ручки | Немає |
| Висота | 100 мм |
| Форма | Квадратна |
| Стиль | Класичний |
| Кількість відділень | 3 |
| Розмір | Маленький |
| Металевий пружинний затиск купюр | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | на кнопках |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Матеріал перегородки купюрника | натуральна шкіра |
| Особливості | Компактний |
- Ціна: 850 ₴








