влевовправо

Гвинт грунтовий для пляжної садової парасольки пластиковий червоний HY-VC_Кув
- В наявності
- Код: HY-VC_Red
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гвинт грунтовий для зручного та швидого встановлення пляжної та садової парасольки.
Матеріал: ABC пластик
Колір: червоний
Розміри та вага:
- Вага: 100 гр.
- Довжина: 39 см
- Втулка для різних розмірів штоку парасольлк
- Диаметр: 15 - 30 мм
- Ручка та гвинт: наявні
Фото оригінальні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Висота | 390 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр штока | 30 мм |
| Вага | 100 гр |
| Комплектація | |
| Вітровий клапан | Немає |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
| Підсвітка | 0 |
- Ціна: 150 ₴


