ПодарунокОкуляри сонцезахисні полярізовані крапеля-авіатор у металевій оправі чорні матові ECP08018_C2
- Готово до відправки
- Код: ECP08018_C2
500 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри Enrique Cavaldi Polarized.
Модель: крапля-авіатор, легка посадка, добре тримаються (дужки-завушники з пружинками), облягаюча форма, завжди в тренді.
Лінзи поляризовані, захищають від відблисків металу, скла, води, від шкідливих сонячних променів (UV 400). Категорія фільтру: CAT.3 сонцезахисних окулярів, пропускна спроможність: 8 -18%, м'якого сірого кольору.
Універсальні, добре підходить як чоловікові, так і жінці на середнє та невелике обличча.
Добре захичають очі від пилу, вітру, комах, сонця.
Якісна сталева оправа.
Лінзи полікарбонатні, не б'ються та не тріскаються при падінні.
Система кріплення: флекси (пружинки).
- Розміри (мм):
| Ширина лінз | 70 |
| Висота лінзи | 47 |
| Загальна ширина оправи | 147 |
| Довжина завушника | 126 |
| Міст | 13 |
- Вага 50 гр.
- Оправа: металева, глянцева, чорна.
- Завушники: чорні, матові, метал.
- Лінзи: сірі, полікарбонатні, поляризовані.
В комплекті: ганчірочка і м'який чохол-пильник.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cavaldi |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 70 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Довжина завушника | 126 мм |
| Міст | 13 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | очки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| поляризазия | є |
| модель | Крапля-авіатор |
| Оправа | Метал |
| Заушники | Метал із пластиком |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
- Ціна: 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні полярізовані крапеля-авіатор у металевій оправі чорні матові ECP08018_C2»






