влевовправо

Спрей рідина для очищення окулярів, лінз, оптичних приладів 20мол. R_20_White
- В наявності
- Код: R_20_White
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальний розчин, що очищає, не залишає слідів та розлучень.
Має антистатичний ефект.
Дуже зручне, компактне упакування спрей флакона.
Розміри: 85*55*8 мм
Вага: 30 гр.
Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний |
| Ступінь жорсткості | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Білий |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 8 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб нанесення | Спрей |
- Ціна: 50 ₴


